Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Nowe DOTsim – Błędy i sugestie

ostatnio zaktualizowano przez Hiruko 2 lata, 1 miesiąc temu
21 uczestników
52 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #86682
    Radzio
    Opiekun forum

    @mbb96 Dzięki za miłe słowa!

    Cechy bazują na tych które można znaleźć w grze The Sims 4. Możesz spróbować dopasować je w grze, a później ustawić na stronie. Na pewno uda się coś znaleźć odpowiedniego 🙂

    #86686
    Ginewra
    Uczestnik

    @mbb96 – zamiast „komputerowiec” jest „zapaleniec”, wiem, bo sama mam tę cechę 😉 W TS4 takie Simy interesują się i komputerami i grami komputerowymi. Może takie trochę nerdy, ale jest to najbliższe komputerowca, co mamy 🙂

    #86709
    Hund
    Uczestnik

    Zauważyłem maciupeńki błąd w sekcji wybierania posiadanych dodatków. Błąd dotyczy The Sims 3 – na liście wyświetla się „Zostań gwiazdą” pomimo, że nie było takiego dodatku do trójki. 😉

    ~~ Poprawka. Faktycznie jest taki dodatek, zupełnie zapomniałem o jego istnieniu. Skojarzyłem z tym samym dodatkiem do TS4. Przepraszam i zwracam honor.

    #86711
    Kaps
    Uczestnik

    @hund12 był, pojawił się pomiędzy Po zmroku a Pokolenia i pozwalał na zostanie magikiem, akrobatą i piosenkarzem 😀

    #86726
    Kasiunia
    Uczestnik

    Dodałabym możliwość usunięcia swoich postów

    #86745
    Ginewra
    Uczestnik

    Błąd z odpowiedzią

    Jak na forum klikam „Odpowiedz” to przesuwa mnie tylko do okienka, gdzie mogę napisać wiadomość – nie dodaje nicku osoby, której chciałabym odpowiedzieć, ani nie cytuje… Równie dobrze mogłabym napisać nową wiadomość, bez klikania „Odpowiedz”, a to chyba nie o to chodzi… Zwłaszcza, że nie można zaznaczyć nicku osoby, żeby tylko „małpę” dodać przed nickiem – więc o ile są to proste nicki, to nie ma problemu, żeby je z palca napisać, ale jak są jakieś powykręcane? Trzeba bardzo uważać, żeby literówki nie zrobić…

     

    Błąd z profilem

    Cały czas na moim profilu, przy ikonce „znajomych”, mam jedynkę na niebieskim kółku. Nie mogę jej usunąć, choć na wszystkie zaproszenia odpowiedziałam. Jak na nią kliknę, to mam napis „Nie masz oczekujących zaproszeń do znajomych.”. W filtrze „znajomości” mam tylko listę znajomych z możliwością ich usunięcia, więc nie sądzę, żebym tam miała jakąś „nieprzeczytaną notyfikację”. No a w „zaproszenia” mam właśnie ten tekst, że nie mam oczekujących zaproszeń.

     

    Widzę, ze moje „strong”-i poszły się kochać 🙁

    #86775
    nikola
    Uczestnik

    Hej, nie wiem czy to ja tego po prostu nie widzę ale chciałabym móc dołączyć do swojej tablicy zdjęcie z komputera? Jest taka możliwość?

    #86787
    Radzio
    Opiekun forum

    Hej @nikolciakk,

    Nie ma takiej możliwości. Zdjęcie możesz wgrać na Imgur.com i później link do niego wkleić w treści statusu.

    #86789
    kacper
    Uczestnik

    Uważam, że niezwykle potrzebną funkcją jest możliwość usuwania swoich komentarzy/postów, ponieważ, jeśli choćby człowiek napisze błędny komentarz, to klops :/

    #86826
    TAETER
    Uczestnik

    Właśnie wyłapałam błąd przeglądając stronę, widzę, że nie tylko ja 🙂

    „Warning: Illegal string offset 'font_awesome’ in /home/platne/serwer73046/public_html/sims.arhn.eu/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_util.php on line 646Warning: Illegal string offset 'font_awesome’ in /home/platne/serwer73046/public_html/sims.arhn.eu/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_util.php on line 1230”

    i czy ktoś wyjaśni staremu człowiekowi, jak tutaj wysłać obrazek? 😀

    #86839
    Kasiunia
    Uczestnik

    Nie mogę dodać fotostory do swojego tematu :/

    #86848
    Teela
    Uczestnik

    Czy jest możliwość wyszukiwania fraz po forum?

    #87211
    Ginewra
    Uczestnik

    Sugestia

    Czy dałoby się zrobić „niewidzialną” informację o otrzymaniu DotCoinów za pisanie na forum? Bo w tym momencie, jak wiadomość się wyświetla, nie można zjechać na podmenu profilu – strona uważa, że „wyjechało się poza menu” i go chowa.

    Tak, wiem że mam „x”, zastosowałam go, żeby móc przejść do konkretnej części mojego profilu 😀

     

    Błąd

    Widzę, że nadal nie ma kreski między „Rozrywka” i „Aktualizacje gier” w menu „Publikacje”, tak samo, jak jej brakuje między „Seria The Sims 2” i „Seria The Sims” w menu „Gry”, a podobno ten błąd był już naprawiony. Czyżby był naprawiony, ale np. na Chrumie? Korzystam z FF i nadal nie widzę przerwy między tymi opcjami 🙂

    #87216
    Tokusa
    Uczestnik

    Sugestia:

    Wprowadzenie czatu na dotce.

    Czat/shoutbox dołączony do strony był naprawdę fajnym motywem, „bo pozwalał bliżej poznać się społeczności i ogólnie luźniej pogadać (przewaga dialogu czatu nad forum jest taka, że na czacie mamy świadomość “obecności” rozmówcy)”. Kiedyś istniały serwisy, na których stworzenie własnego czatu nie stanowiło problemu, nie mniej stworzenie takiego, który były bezpośrednio połączony z DS byłoby jeszcze fajniejsze.

    #87245
    Kiyoko
    Uczestnik

    Według mnie fajne byłoby powiadomienie, że ktoś z naszych znajomych tego i tego dnia obchodzi urodziny. Chociaż, z drugiej strony na Dotsim nie umieszczamy czegoś takiego, jak data urodzenia. Aczkolwiek, myślę że sugestia kupy się trzyma. 😉

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 53)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.