Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Nowe DOTsim – Błędy i sugestie

ostatnio zaktualizowano przez Hiruko 2 lata, 2 miesiące temu
21 uczestników
52 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #88190
    Tokusa
    Uczestnik

    Skopiuję komentarz, który napisałam pod nowinką, praszam za dubel ale od wczoraj czekam na odzew na fb:

     

    Hej dotsim, próbuje się do was dobić na fb, bo nie wiem gdzie indziej poprosić o pomoc. Zapomniałam hasła do konta i jestem zalogowana jedynie z telefonu, bo w nim dałam magiczne “zapamiętaj hasło”. Niestety nie mogę zresetować hasła, bo ta funkcja wam najzwyczajniej nie działa. Email przypisany do konta dalej funkcjonuje, i nie, nie mam nic w spamie czy cokolwiek 8|

    #88883
    rewilor
    Uczestnik

    Hejo, znalazłem kilka błędów, które utrudniają mi życie.

    1. Nie mogę zmienić mojego maila i hasła, ponieważ kiedy otrzymałem wiadomość dotyczącą wprowadzonych zmian, link który dostałem nie działał.

    2. Irytuje mnie, że mój nick jest napisany małą literą, a na forum wyświetla się z wielkiej.

    3. Sugeruję, żeby po wejściu w dany temat na forum, od razu wyświetlała się strona z najnowszymi odpowiedziami.

    Liczę na szybkie poprawki 😛

    #88886
    rewilor
    Uczestnik

    Witam ponownie.

    Znalazłem kolejny błąd, posty w aktywności są zapętlone. Wyświetla się tylko kilka najnowszych w pętli.

    #89069
    Azari
    Uczestnik

    Witam. Moja przyjaciółka od kilku miesięcy nie może stworzyć nowego konta. A kiedy próbuje się zalogować wyświetla się że test captcha się noe powiódł lub coś w tym stylu. A kiedy chce stworzyć nowe konto i zapełnia wszystkie okienka, klika gotowe i strona się odświerza bez tworzenia konta. Próbowała na laptopie i telefonie ale nie działa tu i tu. Nie wie czy to błąd strony czy problem z jej urządzeniami.

    Proszę o szybką odpowiedź ponieważ zależy jej na koncie.

    #89523
    Claymora
    Uczestnik

     

    Wyświetla mi, że ktoś zaprosił (pokazuje 1), lecz gdy naciskam informacje jest całkiem inna. Co jest? ^^

    #89591
    Stara-Raszpla
    Uczestnik

    Juz 3 raz proboje dac odpowiedz w swoim temacie, odpowiedz ze zdjeciami, niestety nie dodaje sie. Sam tekst bez zdjec laduje sie bez problemu

    #89717
    Ginewra
    Uczestnik

    Napiszę to tu, żeby już na głównej nie spamować.

    Tak jak obiecałam, obejrzałam jeszcze raz film, nie przechodziłam na YouTube, obejrzałam go na DotSim, odczekałam tak na wszelki wypadek, a odznaki nadal nie mam. Co do DotCoinów to nie mam pojęcia – jeśli jest za to jedna sztuka, to chyba wczoraj mi przybyła, a jak więcej, to z pewnością nie.

     

    I chciałabym przypomnieć o odwróceniu wiadomości prywatnych, żeby najświeższe pojawiały się na górze. Albo chociaż paginację dodać, żeby nie trzeba było tyle scrollować.

    #89760
    TAETER
    Uczestnik

    Ja mam dokładnie ten sam problem. Pokazuje mi, że ktoś zaprosił mnie do znajomych – ale gdy klikam, to nikogo tam nie ma.

    #89765
    Ginewra
    Uczestnik

    @marineladies a spróbuj poklikać po innych ikonkach. Bo ja też tak miałam, że miałam znaczek od nowego przyjaciela, ale świeciło się tylko dlatego, że nie odklikałam wiadomości. Albo odwrotnie – poczta była odklikana, a przyjaciel nadal się wyświetlał tam, gdzie są zbiorcze informacje o przyjaciołach.

     

    A co do mnie: dziś obejrzenie drugiego filmiku Karola zadziałało. Jak napisałam komentarz, to wtedy przyszła informacja o 50 DotCoinach, a na profilu już mam Kinomaniaka, ale z jedynką. Więc wczorajszy filmik nadal mam niezaliczony i monet mi nie dodało.

    #89766
    TAETER
    Uczestnik

    @Ginewra niestety klikałam już chyba wszystko, co możliwe – nadal ten sam problem 😛

    #89770
    Kasiunia
    Uczestnik

    Hej jak dodajecie foto do tematów? Ja dodaję i nie ma nic..

    #89771
    Ginewra
    Uczestnik

    Podsumkowanko!

    Obejrzałam 3 filmy, za dwa dostałam DotCoiny, za jeden Kinomaniaka:

    • SimSobota – nie dostałam nic,
    • Zapowiedź Dwóch Kolecji – dostałam i DotCoiny, i Kinomaniaka,
    • Przegląd Aktualizacji – tylko DotCoiny.

    Wymieniłam w takiej kolejności, jak oglądałam. Jak będą kolejne filmy, to będę dalej sprawdzać.

    #89830
    Ginewra
    Uczestnik

    Widzę, że cisza w eterze, to jeszcze cegiełkę dorzucę, choć głupio mi tak pisać post pod postem… Ale obiecałam 😛

    Shorta obejrzałam, pamiętam, że dostałam za niego 20 DotCoinów, więc zapewne tak miało być. Ale Kinomaniak nadal dumnie jedynką świeci, choć powinien mieć czwóreczkę.

    #89859
    TAETER
    Uczestnik

    Czemu nie ma ostatnio punktów za logowanie na stronie i przeczytanie artykułu? Za film też ostatnio nie dostałam …. 🙁

    #89860
    Evaerynth
    Uczestnik

    Też nie dostaję punktów za logowanie od kilku dni, to jakiś błąd?

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 53)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.