Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Nowe DOTsim – Błędy i sugestie

ostatnio zaktualizowano przez Hiruko 2 lata, 1 miesiąc temu
21 uczestników
52 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #89868
    Ginewra
    Uczestnik

    O, ja myślałam, że zrezygnowali z tego ze względu na ranking, bo jakoś tak jedno zniknęło, kiedy drugie się pojawiło. Ale że za czytanie artykułów są jakieś punkty, to nawet nie wiedziałam 😀 Chyba nigdy nie miałam informacji „masz x DotCoinów za przeczytanie artykułu”.

    #89909
    Ginewra
    Uczestnik

    Oho… coś się trochę ruszyło… Po obejrzeniu filmu „7 opcji, które nie wrócą do serii The Sims” dostałam nie tylko 20 DotCoinów, ale też piękną dwójeczkę koło odznaki Kinomaniaka 😀 Kiedy pojawią się numerki za poprzednie filmy? I moje 50 DotCoinów za inny film?! 😀 😀 😀

    #90126
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ponawiam pytanie o brak punktów za codzienne logowanie na stronie. Punkty były chyba od zawsze, ostatnio nawet więcej niż wcześniej, a teraz nie na w ogóle, dlaczego?

    #90219
    Ginewra
    Uczestnik

    Dziś przywitała mnie informacja „-10 Dotcoinów za usunięcie wpisu na forum”. I nic więcej. Od października się chyba na forum nie udzielałam, więc tym bardziej mnie zdziwiło, czemu po paru miesiącach zostało coś usunięte. Poza tym powiadomieniem nie było nic, ani powiadomienia, że napisałam coś niezgodnie z regulaminem, ani wskazania, który mój wpis był „be”, więc też nie mam jak się poprawić na przyszłość. Może warto byłoby dodać taką zwrotkę gdzieś na profilu? Bo jak tak dalej pójdzie, to zaczniemy dostawać bany i nie będziemy wiedzieć, za co 😀

     

    Inna sprawa – jeśli to był błąd… za wpis na forum jest chyba mniej punktów niż 10, więc proszę mnie z monet nie skubać, tylko wyjaśnić czarno na białym, co tu się wyprawiło? 😛

    #90431
    Maja
    Uczestnik

    Ta nowa captcha to jakieś nieporozumienie. Zaznacz rowery, zaznaczam. Zaznacz więcej rowerów, zaznaczam. Dostaję zielonego ptaszka, że git, klikam dodaj komentarz – Invalid captcha komentarz zeżarty. Próbowałam 4 razy dodać komentarz.

    W sumie ciekawe czy ktoś mi odpowie, bo widzę, że problemy użytkowników pozostają bez odpowiedzi.

    #90432
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @majaimaja dzięki za znak – sprawdzimy to dokładnie. 🙂 Wprowadziliśmy dziś nowe zabezpieczenie, ponieważ strona w ostatnim czasie była atakowana wiele razy, a na forum pojawiały się setki chińskojęzycznych wpisów. Na problemy odpowiadamy – naprawiając je i weryfikując.

    #90464
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @majaimaja – Czy problem nadal występuje? Zmieniliśmy to i owo.

    #90495
    Hiruko
    Uczestnik

    Nie wiem, czy tak ma być i ja to błędnie interpretuję, ale przy odbieraniu nagród (osiągniecia za kolekcje) pop up miał w treści podziękowania za odwiedzenie strony a nie odebranie nagrody.

Oglądasz 8 wpisów - 46 z 53 (wszystkich: 53)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.