• Fiolek
    6 miesięcy, 2 tygodnie temu #

Offtop jak każdy inny offtop – o wszystkim i niczym 😂 Tutaj możemy porozmawiać sobie o czym chcemy… na luzie 🙂

artixv

Jak mam zmienić swój avatar ?

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 miesięcy, 2 tygodnie temu przez  artixv.
    niedzwieckyy

@artixv jesteś miszczem XD

artixv

czemu ?

ospapiru

@artixv W dziale DOTsim i temacie ,,Ogłoszenia i błędy” znajdziesz odpowiedź na swoje zapytanie.

artixv

dobra już mam dzięki za pomoc 🙂

borowka

Hejka! Nie wiem, czy ja jestem slepy czy cos, ale moglby mi ktos powiedziec, jak sie zmienia avatar, pls? ^^’ xD Szukam i szukam i doszukac sie nie moge xD

Fiolek

@borowka Dokładnie wyżej ktoś się o to pytał, więc tak – jesteś ślepy XDD

borowka

@fiolek – najwidoczniej… xD ale spoko, dzieki xD Ale w takim razie, to trzeba utworzyc konto na Gravatarze, nie? Jesli tak, to ja rezygnuje :/ 🙂

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 miesięcy, 2 tygodnie temu przez  borowka.
    Fiolek

@borowka Proszę xD

Hiruko

Nie wiem czemu, ale mam nieodparte wrażenie, że pytanie o zmienę avatara będzie jednym z najczęściej (jak nei najczęściej) zadawanych pytań xD

Fiolek

@hiruko Dokładnie! 😂Anyway, jak wam mija poranek? 😀

SimoweCiastko

Wprost cudownie, czuje się jak przejechana autem

Rika
    Redakcja

@simoweciastko dlaczego? 😮

Hiruko

@fiolek, poranek? Wprost przecudownie. Poszłam spać koło 3:00 po maratonie filmowym, a obudziłam się w morzu czerwonym (if you catch my drift) o 5:30 i od tamtej pory jestem na nogach. Czyję się wyżuta i wypluta, do tego na wszystko i wszystkich pluję jadem, po czym mam wyżuty sumienia i ryczę, ale od tego mnie brzuch boli, więc ryczę jeszcze bardziej, bo leki nie działają, więc przytuję kota, co pomoże na jakieś 5 minut i cykl zaczynam od nowa. Jak dobrze, że jest majówka, bo bym chyba zdechła w labolatorium ;-;

Przeglądasz 15 postów - 1 z 15 (wszystkich: 113)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.