Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Porozmawiajmy (Offtop)

ostatnio zaktualizowano przez Didi 3 lata, 11 miesięcy temu
33 uczestników
152 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #62830
    MychQQQ
    Uczestnik

    Czat to byłby super pomysł, jednak ja nadal czekam na blogi xD

    #62831
    Fiolek
    Uczestnik

    O tak. Blogi przede wszystkim! A od czatu lepszym rozwiązaniem byłby Discord, który ma zdecydowanie więcej możliwości ?

    #63044
    Hiruko
    Uczestnik

    Ale już wiem, że discorda nie będzie, o ile nie zrobimy go sobie sami, przy czym nie możemy go zrobić jako oficjalnego serwera dotki. Jak dla mnie najwygodniej byłoby najpierw się w kilka osób „spiknąć” przez PM i dopiero później bawić w serwery. Fiolku, ja dobrze kojarzę, że my się na discordzie „znamy”?

    Ciekawe, jak teraz będzie wyglądać forum. Obecne wydaje mi się bardzo przejrzyste, więc sama pomysłów nie mam xD

    #63047
    Fiolek
    Uczestnik

    @Hiruko Jasne, „znamy się” na Discordzie 😉 😀

    #63110
    Fiolek
    Uczestnik

    Powiem, że fajna sprawa z tym suwakiem przy ostatnich odpowiedziach ? Niby szczegół, a cieszy ?

    #63179
    Hiruko
    Uczestnik

    Gdybyś o tym tu nie wspomniał, to bym tego prędko nie odkryła xD

    #63271
    Oskar
    Uczestnik

    Jakieś spore zmiany na stronie czy przerażająca ilość błędów? Wszystkie czcionki w zakładkach są przesunięte, zniknęły polecane treści, nie można wejść na swój profil, brak możliwości edycji tekstu w odpowiedziach i przy zakładaniu tematów na forum, rozjechane odnośniki do mediów na dole strony. Nie wspominam już o błędzie listy użytkowników i zmiany avatara, bo o tym informacja była. Ale no, dzieje się :/

    Napisałem tutaj, w dziale pogaduszek, bo do informacyjnych mało kto zagląda.

    #63276
    Fiolek
    Uczestnik

    Mi wszystko działa bardzo dobrze. No, może trochę wolniej, ale działa. Nawet zmiana awatara 😉 Chociaż, gdy zobaczyłem jak bardzo jakość zmienia serwer, to zmieniłem na Gravatara 🙂

    #63277
    Oskar
    Uczestnik

    Dobra, wystarczyło wyczyścić dane przeglądarki i wszystko wróciło do normy ?

    #63598
    Fiolek
    Uczestnik

    Mam wrażenie, że wyłączanie pogaduszek jest jak samobójstwo dla tego forum. Zauważyłem, że wtedy aktywność pada do minimum. Dlatego @glossygem – czy dałoby radę przenieść Offtop z tego działu do jakiegoś innego (np. blogi użytkowników)? Uważam, że ten temat tu już się nie wpasowuje – userzy wg mnie powinni mieć możliwość komunikowania się ze sobą tutaj kiedy chcą (przynajmniej do czasu powstania czatu na stronie). 😉

    #63608
    Hiruko
    Uczestnik

    Zgodzę się z Fiolkiem. Inne działy/tematy MOŻE mają, tak +/-, jeden post dziennie. Gdyby to wynikało tylko z dostępności pogaduszek, to forum nie umierałoby podczas ich zamknięcia. A że to obecnie jedyny dział, na którym użytkownicy chcą być aktywni, to przesunięcie „Offtop” do innego działu mogłoby też zachęcić do większej aktywności w wybranym dziale. I wilk syty, i owca cała, gdyby takie rozwiązanie przeszło.

    #63621
    GlossyGem
    Opiekun forum

    To dobry pomysł. 🙂 Offtop to miejsce rozmów, więc niepotrzebnie cierpi przy zamykaniu zabaw.

    #63622
    Cold
    Uczestnik

    Ach, jak przyjemnie oznacza się siarkę w glebie…ten powstający siarkowodór <3 Żyć nie umierać xD Jeszcze mi ręce śmierdzą ^..^

    #63627
    Hiruko
    Uczestnik

    Z tym żyć nie umierać, to czasami pewnie i dosłownie xD

    #63642
    Fiolek
    Uczestnik

    @Hiruko Ostatnio coraz bardziej dosłownie ? Przynajmniej dzięki 'dobrej zmianie’ i testom 8-klasisty czuję, że żyję ? Zwłaszcza o 19, kiedy to robię kolejne zadania z matmy ??

Oglądasz 15 wpisów - 121 z 135 (wszystkich: 153)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.