Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Porozmawiajmy (Offtop)

ostatnio zaktualizowano przez Didi 3 lata, 11 miesięcy temu
33 uczestników
152 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #60802
    Fiolek
    Uczestnik

    @Pavla Musiałaś sama się zgłosić z adresem na [email protected] 😉 Wymagane dane to:

    • Imię i nazwisko
    • Numer telefonu
    • Miejscowość
    • Kod pocztowy
    • Ulica
    #60826
    Pavla
    Uczestnik

    @fiolek O tym mnie nikt nie poinformował – dziękuję?? Jednak pisałam na tego maila zapytania i nie dostałam żadnej odpowiedzi ?????

    #60830
    Fiolek
    Uczestnik

    @pavla Jest to w regulaminie konkursów, jak się wczytasz 😉 Ale fakt, za pierwszym podejściem nie zobaczyłem numeru telefonu, więc można by było to napisać w punktach, gdzieś w regulaminie 🙂

    #61546
    Chryzantem
    Uczestnik

    czy jest jakiś sposób żeby napisać prywatną wiadomość? potrzebuję się skontaktować z @Irbis, a nie mam jak 🙁

    #61547
    Fiolek
    Uczestnik

    @chryzantem

    1. Jeszcze nie ma tej opcji. Wciąż na nią czekamy :/
    2. W takich sprawach lepiej pisz tutaj 😉 Wtedy ktoś z ekipy na pewno to zobaczy 😀
    #61548
    Simlicorne
    Uczestnik

    @Chryzantem, też nie wydaje mi się, żeby to forum obsługiwało wiadomości prywatne, jak chcesz do mnie napisać, polecam przez Instagrama lub Pinteresta, na obu nazwa moich profili to Simlicorne 😉

    i offtop w offtopie: można wiedzieć, czemu temat „Po konkursie wielkanocnym” został zamknięty? Bo sprawa nagród bynajmniej zamknięta nie jest. Nie wiem, jak u innych, ale żadnej wiadomości na kilka wysłanych w tej sprawie do redakcji maili nie dostałam, nie wspominając już o nagrodzie ani jakiejkolwiek informacji na temat statusu przesyłki, jeśli faktycznie jest już w drodze :/ Temat założyłam, bo nie lubię być olewana, za to lubię doprowadzać sprawy do końca, a to była już ostatnia metoda (jak przyszła mi do głowy) na uzyskanie jakichkolwiek informacji w tej sprawie. A że, jak już wspominałam, maile nie przynosiły żadnego skutku, poruszyłam kwestię spóźnionych nagród na forum (publicznym).

    #61552
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Temat był zamknięty, bo generował się tam offtop 🙂 Już otwarty ponownie. Odpisałem również na maila.

     

    Wiadomości prywatne są już bliżej, niż dalej 🙂 Testujemy, żeby po wprowadzeniu nic się tutaj nie zepsuło.

    #61591
    Fiolek
    Uczestnik

    @GlossyGem Przynajmniej na Dotce są profile ??

    #61954
    Fiolek
    Uczestnik

    Ktoś tu żyje w ogóle? ?

    #61965
    Venet
    Uczestnik

    @fiolek Jeszcze żyje xD

    #62061
    Simlicorne
    Uczestnik

    Ponieważ temat na forum o nagrodach w konkursie wielkanocnym uległ jakiejś anihilacji, na razie będę ciągnąć ten wątek tutaj. W mailu zwrotnym od redakcji dostałam informację, że sprawa zaległych nagród ma zostać rozwiązana do końca listopada. Mamy grudzień, napisałam kolejnego maila, ale niestety powróciła chyba stara praktyka ich ignorowania :/ Czy ktoś wie coś na ten temat i mógłby się tą wiedzą podzielić?

    P.S. Uparta jestem i będę ciągnąć temat, aż do jego satysfakcjonującego rozwiązania 😛

    #62210
    Fiolek
    Uczestnik

    @Irbis Super, że ciągniesz temat, bo sam nie mam jeszcze swojej nagrody, ale… Nie chcę żeby ten temat był zarezerwowany na żale i smutki typu „Jak zmienić tu awatar” lub „Kiedy będą nagrody” :/

    Więc, jak się macie? 😀

    #62544
    Hiruko
    Uczestnik

    Nie, nowy rok za rogiem a ja na swoje wiadomości odpowiedzi dalej nie dostałam. Moja wcześniejsza „żaluzja” do braku nagrody została podwinięta do góry i nic. Jest w ogóle sens pisać o tym do redakcji? Niezliczę, ile razy sprawdzałam poprawność danych i wszystko dobrze wpisałam, wszystkie wymagane przez regulamin informacji i nic.

    „Więc, jak się macie?” nie wiem czemu, przeczytałam jako „Więc jak, już je macie?” xD

    A tak poza tymi nagrodami, to całkiem spoko. Sesja za rogiem i znalazłam grę na mobilu, w której marnuję swoje nędzne życie słuchając Micka i jego soundtracków. Reszta jak się trzyma?

    #62826
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Jak tam u Was? 🙂 My pracujemy właśnie nad poprawkami na forum, trochę pozmieniamy układ działów. No i jak się uda, to może też czat wjedzie 😉

    #62827
    Fiolek
    Uczestnik

    Ja sobie gram w Just Dance 2019 i wyczekuję aż pewna strona się wyłączy na amen ? Super, cieszę się ze zmian na stronie, bo dawno ich nie było ?

Oglądasz 15 wpisów - 106 z 120 (wszystkich: 153)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.