Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Porozmawiajmy (Offtop)

ostatnio zaktualizowano przez Didi 3 lata, 11 miesięcy temu
33 uczestników
152 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46797
    Simowe Ciastko
    Uczestnik

    Hmmm, wie ktoś jak zapraszać ludzi na Dotce?

    #46805
    Hiruko
    Uczestnik

    Obecnie można chyba tylko zaprosi do samej społeczności, znajomych jako takich chyba jeszcze nie wprowadzili. Zawsze możesz sprawdzić na forum, kogo gdzie i pod jakim nikiem znajdziesz i tam zawierać znajomości 🙂

    #46882
    Pietroq
    Uczestnik

    Jak tam społeczność DOTSim spędzą majówkę? Grilowanie? Granie W simsy? Czy może nauka haha?

    #46916
    borowka
    Uczestnik

    Majowka nie istnieje dla mnie x) 3 ide normalnie do pracy, znaczy sie na staz i w koncu moze dostane cos do tlumaczenia, bo po pierwszym dniu, bylem bardzo mocno znudzony ._. Ale za 2 miesiace prawdopodobnie jade do Vancouver, wiec zyje ta mysla <3 ^^

    #46919
    Hiruko
    Uczestnik

    Ja się uczę i gram. W końcu trochę czasu dla siebie, to i notatkina sesję można zrobić…

    #46923
    Fiolek
    Uczestnik

    Ja się uczę xD Muszę oceny poprawić przed wystawieniem 😛 Ale poza nauką to właśnie skończyłem grać w czwórkę xD

    #46936
    Hiruko
    Uczestnik

    No ja właśnie miałam siadać do sprawozdań, ale znalazłam kogoś z tym magnetycznym odznaczeniem. Szkoda, że nie można do siebie wysyłać wiadomości, bo tak to na szczęście liczę, że się dowiem, jak ją zdobyć :/

    #47230
    Xardy
    Uczestnik

    @hiruko ja też się zastanawiam jak zdobyć to magnetyczne oznaczenie…

    #47328
    Hiruko
    Uczestnik

    @Xardy Podobno dostajesz je, gdy ktoś zarejestruje się na stronie, a wszedł z Twojego linka. Nie wiem, nie sprawdziłam, nie miałam jeszcze jak :/

    #48227
    Fiolek
    Uczestnik

    Cicho tu dziś ?

    #48236
    Xardy
    Uczestnik

    Jak makiem zasiał xd

    #48270
    Hiruko
    Uczestnik

    Było by, gdyby @Fiolek i @Xardy się nei odezwali 😛 Ale fakt, pomyślałoby się, że offtop będzie tętnił życiem, a tu taki zombie :/

    #48282
    Xardy
    Uczestnik

    A tak w ogóle , czy ktoś zna jakieś nowe przecieki o simsach? Bo jakoś tak cicho jeśli chodzi o to.

    #48283
    Fiolek
    Uczestnik

    Ostatnio był tylko ten, że ktoś z supporta EA napisał, że pory roku będą wychodziły 😛

    #48284
    Oskar
    Uczestnik

    I tak wszyscy wiemy, że wyjdą w pakietach :’D

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 153)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.