Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Porozmawiajmy (Offtop)

ostatnio zaktualizowano przez Didi 3 lata, 10 miesięcy temu
33 uczestników
152 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #63657
    Hiruko
    Uczestnik

    Luzik, o 19 to ja pewnie będę obiad jadła, bo mi dziekani we środy plan zrobili od 8:15 do 21:30 xD Mam nadzieję, że te ostatnie ćwiczenia będą doświadczalne, bo jak nie, to chyba się sama wysadzę ;-;

    #63666
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Offtop przeniesiony i z nową nazwą 🙂

    #63717
    Fiolek
    Uczestnik

    Ogólnie to dowiedziałem się dzisiaj, że mój nauczyciel angielskiego zapisał mnie i moją znajomą na kolejny konkurs z angielskiego… i jeszcze dwa inne. Tylko dlatego, że mieliśmy wysokie miejsca w kuratoryjnym 😛 No to hard working znowu czas zacząć ?

    #63718
    Mandraghora
    Uczestnik

    Tiaaa… Ja bardzo chciałabym wziąć udział w konkursie walentynkowym, ale jestem tak zawalona nauką, że chyba się nie uda…

    W moim liceum nie ma czegoś takiego jak no to hard working :/

    #63719
    Hejkasz
    Uczestnik

    A nie masz jakiś starszych zdjęć związanych z miłością? Od razu załączysz i będzie.

    #63720
    Mandraghora
    Uczestnik

    W sumie, mam. Tyle tylko, że miałam konkretny pomysł na to wyzwanie i mogę nie zdążyć. Wtedy rzeczywiście wyślę jakieś stare zdjęcie

    #63721
    Hejkasz
    Uczestnik

    Znaczy masz czas do północy. Zawsze możesz zrealizować pomysł kiedy indziej, za rok 😛

    #63768
    GlossyGem
    Opiekun forum

    🙂 Spróbujcie sił w remoncie tygodnia i zdjęciu tygodnia – tam jest nieco więcej czasu.

    #63770
    Fiolek
    Uczestnik

    Wystarczą tylko zdjęcia domu Ćwirów, tak? Bo jeśli trzeba go udostępnić, to mam niestety problem, bo komputer w serwisie i pozostaje mi tylko TS4 na Xboxa ?

    #64475
    Fiolek
    Uczestnik

    Jak tam weekend mija u Was? 🙂 U mnie cudownie, dorwało mnie przeziębienie. Przynajmniej mam pretekst do nadrobienia kilku seriali na Netflixie 😀

    #64479
    cd ??
    Uczestnik

    Hej! U mnie wszystko ok, pogoda staje się lepsza, tylko dzisiaj leje deszcz 🙁  W szkole jeszcze lepiej, bo w przyszłym tygodniu mam 2 sprawdziany i 2 kartkówki (dodatkowo te 2 kartkówki to z angielskiego ^^)

    #64488
    Fiolek
    Uczestnik

    To powodzenia! ?

    #71383
    Mandraghora
    Uczestnik

    Hejka wszystkim! Dawno mnie na Dotce nie było, ale nie wiele się tu chyba pozmieniało. Za to w Simsach szykują się spore zmiany na co czekam z niepokojem. Choć gram teraz niezwykle rzadko. Co tam u was? ^^

    #71384
    ArtSim
    Uczestnik

    Mi jest mokro… przez deszcz? A tak ogólnie jest fajnie?

    #71385
    ArtSim
    Uczestnik

    Mi jest mokro… przez deszcz? A tak ogólnie jest fajnie?

Oglądasz 15 wpisów - 136 z 150 (wszystkich: 153)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.