Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Porozmawiajmy (Offtop)

ostatnio zaktualizowano przez Didi 3 lata, 11 miesięcy temu
33 uczestników
152 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #59320
    Fiolek
    Uczestnik

    Halko, żyjcie ludzie, żyjcie XDD

    #59321
    Hiruko
    Uczestnik

    Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie ?\_(?)_/?

    #59495
    Mandraghora
    Uczestnik

    Coś widzę, że w wakacje cisza i spokój na forum. Tylko wiatr w kominie gwiżdże…

    #59497
    Fiolek
    Uczestnik

    Jak myślicie, co może znajdować się w tym Tajemniczym Kufrze? 😀

    #59500
    Cold
    Uczestnik

    Karteczka z napisem „Przeszedłeś taki kawał drogi, by dowiedzieć się, że trzeba było skręcić w prawo”

    #59504
    Mandraghora
    Uczestnik

    Coś mi mówi, że to mogą być te zapowiadane trofea 😉

    #59507
    Fiolek
    Uczestnik

    @Cold To jest DotSim 😉 Takiego czegoś spodziewałbym się gdzieś indziej :3

    #59508
    Cold
    Uczestnik

    @Fiolek Wiem, w sumie też bym się tego spodziewał gdzieś indziej (po relacjach od znajomych), ale nieważne 😉

    Wracając do kuferka – może to będzie na zasadzie jakiegoś pola pokazowego z trofeami. W sensie, że odwiedzający Twój profil klika na kuferek, który się otwiera i widzi, jakie masz trofea i wtedy myśli sobie „Wow, ale kozacko”.

    Albo po prostu będzie to kuferek z konkretną ilością monet do zdobycia za wykonanie jakiegoś trudniejszego zadania.

    Zobaczymy, co tam Karol wymyślił 😉

    #60577
    Hiruko
    Uczestnik

    Hejo wszystkim, jednak żyję, nie wiem tylko jak długo. Starałam się przejrzeć ostatnie wpisy, ale większość mało wnosi, albo ma ileś stron i szczerze mi się nie chce wertolić przez każdą jedną odpowiedź. Wiadomo co z tymi moderatorami? Na fb do mnie napisano 4 czerwca, teoretycznie od 8 czerwca miałam zacząć (dzień mogłam wybrać), 11. dotsimowe fb się przypomniałao, jednak na wiadomości z kolejnych dwuch dni nie dostałam żadnej odpowiedzi. Później dotka zaczęła w moich oczach zamierać, więc sama też się logowałam baaardzo sporadycznie. Teraz znów się coś dzieje, więc wracam i patrzę… A tu wzmianka o naborze na moderatora. I tu się pojawia moje pytanie: który nabór jest ważny? xD

    A tak poza tym, to co tam u Was?

    #60582
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Nie ma jeszcze moderatorów, dopiero będziemy składać zespół 🙂 Było z tym trochę zamieszania, sama społeczność miała pewne błędy – nie chcieliśmy wciągać to w kolejnej osoby. Niedługo ruszamy z naborem, masz w nim oczywiście pierwszeństwo, jeśli Twoja aktywność jest nadal taka sama 😉 I masz dalej ochotę się tym zajmowac. Oprócz tego działamy właśnie z poprawkami różnymi, dzieją się bez zapowiedzi i na bieżąco (jak nowe rangi). Celem jest zrobienie przynajmniej 50% rzeczy z Wielkich porządków. Jutro wysyłamy zaległe nagrody. Mam nadzieję, że wszystko się jakos wyprostuje….

    #60586
    Fiolek
    Uczestnik

    Super, że będziesz wysyłał nagrody 🙂 Będę czekał 😀

    A co do naboru to mam pytanie – czy są jakieś wymogi, aby przystąpić do niego?

    #60644
    Hiruko
    Uczestnik

    Fiolku, spodziewam się, że głównym będzie czas i ogólna aktywność, ale również zaangażowanie i dostępność. To chyba jest standardem wszędzie tam, gdzie trwa nabór na moderatora forum. Poza tym pewnie będzie jeszcze kwestia wieku, pytanie tylko, od jakiego progu?

    Nowa informacja o nagrodach bardzo mnie ucieszyła. Po dość długim czasie, co prawda, ale jest. Jeszcze kilka dni temu byłam mocno podirytowana, teraz znów nie mogę się doczekać 😀

    #60693
    Pavla
    Uczestnik

    Minęło 6 dni od „Jutro wysyłamy zaległe nagrody.”, a ja swojej nadal nie dostałam. Może coś mnie ominęło, czy to nie tylko ja? ?

    #60769
    Hiruko
    Uczestnik

    Poczta Polska mogła Cię ominąć 😉

    #60783
    Pavla
    Uczestnik

    @Hiruko Raczej trudno, żeby mnie ominęła jeżeli nikt mnie nie pytał o adres ?

Oglądasz 15 wpisów - 91 z 105 (wszystkich: 153)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.