Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Porozmawiajmy (Offtop)

ostatnio zaktualizowano przez Didi 3 lata, 11 miesięcy temu
33 uczestników
152 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #52408
    Agu
    Uczestnik

    Niedzielę? Muszę się strasznie dużo pouczyć na przyszły tydzień, ale planuję się w końcu wyspać 😛

    #52412
    Fiolek
    Uczestnik

    Spędziłem sobotę na urodzinach kuzynki, a jutro mam zamiar pograć w Fallouta 🙂

    #52639
    Hiruko
    Uczestnik

    Ja właśnie wróciłam z weekendowych wakacjy na wsi. W tym tygodniu maraton ze sprawozdaniami i kolokwiami ;-; A, no i najważniejsze, na działeczce była wanna <3 Uwielbiam kąpać się w wannie i wylegiwać w gorącej wodzie, a od ponad 2 lat tego nie miałam. Chyba jednak zacznę częściej odwiedzać rodziców, jak wyjdę pobiegać xD

    #55645
    Hiruko
    Uczestnik

    Czerwiec już trwa, końce szkolnego roku już tuż tuż, trwają sesje, jest czas na ostatnie poprawki. Ale co dalej? Macie jakieś plany na wakacje? Długie sesje przed komputerem, maratony filmowe, klubowanie, a może jakiś wyjazd w ciekawe miejsce zagościł w Waszych planach??

    #55932
    Laiczi
    Uczestnik

    Ja jadę dwa tygodnie po zakończeniu roku na obóz harcerski. Ahh to będzie ciekawe:

    1. Zbiórka 5.00., więc pobudka pewnie ok. 4.00.

    2. Może prześpię się trochę w autokarze

    3. Zapewne przed 12 dojedziemy „na miejsce” – bierzemy plecaki na plecy i przechodzimy pół km

    4. Rozstawiamy namioty

    5. Pionierka (robienie łóżek i szafek) zapewne przez 2/3 dni

     

    Tylko, żeby nie było, że narzekam 😛 Ja czekam hahah To jeden z moich planów wakacyjnych, a jak to wygląda u was?

     

    A tak wgl: ahhh ostatni weekend…                          Przed wakacjami!

    #55981
    Kayente
    Uczestnik

    A ja w końcu, pierwszy raz od czterech lat będę miała jakieś wakacje 😀
    Ogólnie nie mam jako takich planów jeszcze, ale w lipcu muszę odbyć praktyki, w międzyczasie również pracując, więc będzie dość intensywnie i trochę mnie przeraża perspektywa wychodzenia z jednej pracy o 16:00 żeby iść na 17:00 do drugiej roboty i siedzieć tam do 1:00 XD
    Ale w sierpniu w końcu będę miała swój wymarzony wypoczynek, a zaczynam go koncertem Eda Sheeran’a <3 Oczywiście mam zamiar też wykorzystać pełen pakiet moich darmowych wejściówek do kina w każdym miesiącu 😀

    #55986
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Tydzień po zakończeniu roku jadę do Hiszpani. A potem tak jak zawsze do dziadków, którzy mieszkają na działce. Pewnie będzie jak co roku, razem z moją przyjaciółką Anią będziemy jeździć na najlepsze lody jakie znam tyle, że rowerami jedzie się tam dwie godziny… Albo jeździć na basen, a wieczorem oglądać serial na Netflixsie 😀

    #56329
    Fiolek
    Uczestnik

    Ja prawdopodobnie w tym roku lecę znowu do UK :3

    #56349
    Hiruko
    Uczestnik

    Czy tylko ja zostaję w domu? xD

    #56380
    SimPaulina
    Uczestnik

    Ja też w domu i pracy 🙁 chyba, że coś się jeszcze zmieni…

    #56392
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ja też będę w wakacje w domu i w pracy, urlop mam dopiero we wrześniu. Jadę prawdopodobnie w Bieszczady, bo nigdy nie byłam. 🙂

    #57426
    Oskar
    Uczestnik

    Jak tam wakacje? U mnie ciągle pada deszcz 🙁

    #57434
    Hiruko
    Uczestnik

    Mnie nie stać na wakacje, więc siedzę w domu, zakuwam na egzaminy i tłumaczę modyfikacje do TS4. Ostatnio jest to moje ulubione zajęcie, gdy przychodzi do tej serii xD

    #57435
    Fiolek
    Uczestnik

    @Hiruko Ja dopiero ogarnąłem jak się je tłumaczy xD Niby fajne, ale już i tak większość jest przetłumaczona, więc nie ma co za bardzo tłumaczyć 😛

    #57463
    Hiruko
    Uczestnik

    Zależy, z czego korzystasz. U mnie wszystkie są po angielsku, ewentualnie niemiecku czy chińsku, więc mam co robić 😛

Oglądasz 15 wpisów - 76 z 90 (wszystkich: 153)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.