Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Wpis się nie dodał? Zgłoś to!

ostatnio zaktualizowano przez Stara-Raszpla 2 lata, 4 miesiące temu
34 uczestników
138 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #76396
    Fiolek
    Uczestnik

    Napisze najjaśniej jak tylko potrafię. Ja i Hiruko chcemy się dowiedzieć dlaczego nie dotarły do nas jeszcze nasze nagrody, kiedy one przyjdą (bo zakładamy że nie łamiesz prawa i masz w planach je wysłać) oraz dlaczego przez ostatnie 1,5 roku próbowaliście unikać tego tematu jak tylko się da (fakt, były pojedyncze wyjątki, kiedy mówiliście, że za niedługo przyjdą, ale ostatecznie do tego nie doszło) ? 3 konkretne odpowiedzi tak szybko jak tylko się da, tylko tyle chcemy ?

    #81665
    Alex
    Uczestnik

    Hej mam pytanie .. od paru dni się męczę, żeby dodać wpis ale nie potrafie. przeszukałam juz chyba całą waszą strone i na laptopie i w telefonie i dalej nie mam rezultatu 🙁

    #81691
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @Alex! Jaki dokładnie wpis masz na myśli? 😉

    #82184
    Igloc
    Uczestnik

    Jak dodać wpis na komputerze? Nie wiem gdzie/ jak dodać wpis.

    #83382
    Pquest
    Uczestnik

    Przed chwilą dodałem wpis na moim blogu „Wilcze budowle ? Budowlany Burdel Pquest’a”, lecz po jego edycji zniknął. Moglibyście go przywrócić?

    #83403
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @Pquest! Post powrócił, z jakiegoś powodu pokazuje, że jest edytowany przeze mnie, ale ja nic tam nie ruszałam 😉

    #83680
    Urrcia
    Uczestnik

    Temat „SimSobota #1 ? Ciepła Chatka na nowo” jest zamknięty. Mogę prosić o odblokowanie?

    #83683
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Urrcia już otwarty, dzięki wielkie! 🙂

    #83691
    Urrcia
    Uczestnik

    Ja również dziękuję 🙂

    #86575
    Ginewra
    Uczestnik

    Dodałam post z samymi zdjęciami do SimSoboty (tej z przerobieniem domku na jesienną wersję), który się oczywiście nie dodał. Bo jakby się dodał, to bym o tym tu nie pisała 😉

    #86783
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @Ginewra! Widzę, że post wrócił na swoje miejsce 😉

     

    Taka prośba do wszystkich 😉 Jeśli post Wam zniknie i będziecie zmuszeni napisać w tym temacie to prosiłabym mnie oznaczyć w komentarzu 😉 

    #87598
    Ginewra
    Uczestnik

    @dzidziak86 – nie pojawił się mój post w temacie „SimSobota – Zaległa zabawa”. Pewnie dlatego, że marudzę na Karola 😛

    A jak się ciebie oznaczy, to ci pokazuje tego posta? Bo jak mnie ktoś oznaczy, to mam pustą listę i nie mogę sprawdzić gdzie o mnie wspomniano. Najczęściej dotyczy to głosowań na „zdjęcia tygodnia”, ale jednak wolałabym mieć pewność, że to głosowanie, a nie jakieś ważne dla kogoś pytanie ^^

    W każdym razie mam nadzieję, że trafisz na ten post poprzez oznaczenie ^^

    #87604
    Ginewra
    Uczestnik

    @dzidziak86 – tym razem post nie pojawił się w temacie „SimSobota #7 – Zimowa przyjemność”. Uda ci się go „odsłonić” do jutra przed 12? Bo do wtedy jest termin nadsyłania prac, (i nie chce, żeby moja kandydatura przepadła), a widzę, że w temacie “SimSobota – Zaległa zabawa” jeszcze się nie pojawił mój poprzedni zaginiony post.

    #87651
    Kiyoko
    Uczestnik

    U mnie problem odwrotny. Chciałabym post usunąć. Mowa o topiku 'Krzyżówka’. Pilnie proszę o usunięcie mojego ostatniego wpisu z dn. 16.01. na tym topiku.

    #87673
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Ginewra mam ten sam problem z oznaczaniem 😉 Niestety nie było mnie chwilę na forum z wielu powodów, więc trochę mam zaległości. Widziałam, że wpis się dodał w końcu, gdyby były jakieś problemy w związku z tym to koniecznie daj mi znać, wezmę wszystko na siebie 😉

     


    @Kiyoko
    usunięte 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 121 z 135 (wszystkich: 139)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.