Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Wpis się nie dodał? Zgłoś to!

ostatnio zaktualizowano przez Stara-Raszpla 2 lata, 5 miesięcy temu
34 uczestników
138 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #73895
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Claymora gotowe 🙂

    #74930
    Dana
    Uczestnik

    Hej 🙂

    W tym temacie: https://sims.arhn.eu/forum/topic/problem-z-pobieraniem-modow-z-tsr/#post-74928  napisałam post i mój wpis się nie dodał. Proszę o poprawienie. 🙂

    #74936
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Dana(Danuta720-TSR, AHQ) zrobione 🙂

    #75150
    Dana
    Uczestnik

    Hej 🙂  I znowu nie dodał się mój wpis w tym temacie: https://sims.arhn.eu/forum/topic/hej-co-to-jest-alpha-cc-sims-czy-ktos-ma-link/#post-75149

    Proszę o poprawienie. 🙂

    #75186
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Dana(Danuta720-TSR, AHQ) post już wrócił 🙂

    #76196
    Fiolek
    Uczestnik

    Hej! Nie mogę znaleźć jednej ze swoich zabaw na pogadankach (Ile dni minęło od Konkursu Wielkanocnego) :c Czy może ktoś z ekipy przywrócić jego widoczność? ?

    #76225
    Fiolek
    Uczestnik

    Podbijam temat bo może umknął moderacji 🙂

    #76333
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @Fiolek – Usuwamy wpisy będące nabijaniem punktów. Póki co, jeszcze za to nie karzemy, ale nieustannie pokazujesz nam, że pora taką informację wprowadzić do regulaminu. Aktualizacja regulaminu w poniedziałek. 🙂

    #76334
    Fiolek
    Uczestnik

    Z przyjemnością ja i Hiruko będziemy dalej ubiegali się o swoje nagrody, nawet jeśli będzie to podpinane pod nabijanie punktów 😉

    #76335
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Ok, prościej:

    Ubieganie się o nagrody jak najbardziej; są do tego odpowiednie tematy i działy.

    Tworzenie tematu nabijającego punkty nie.

    Tworzenie wpisów nabijających punkty – Też nie.

    #76336
    Fiolek
    Uczestnik

    Tematy i działy, których unikacie szerokim łukiem 🙂 Nagrody miały zostać już wysłane ponad rok temu, a z tego co mi wiadomo, to dostali je już wszyscy poza mną i Hiruko ? Gdybyście chociaż udawali dalej, że zajmujecie się tą sprawą, to może dalej dawałbym się na to nabierać, ale wy to albo ignorujecie, albo szukacie kolejnych wymówek.

    #76337
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Nie szukamy żadnych wymówek, na bieżąco czytamy Wasze komentarze oraz wszystkie propozycje i posty w tym i innych działach. Tam gdzie możemy, reagujemy. 🙂 Jeśli nie mamy nic do dodania, czy skomentowania, po prostu tego nie robimy.

    #76354
    Fiolek
    Uczestnik

    Skoro czytacie (i ukrywacie) je na bieżąco, to czy nie byłoby łatwiej ich po prostu wysłać? Po co mamy sobie nawzajem psuć nerwy 🙂

    #76391
    Fiolek
    Uczestnik

    Mhm, czyli czytacie wszystko, ale na to już nie odpowiecie? ?

    #76392
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @Fiolek – Na co dokładnie mamy odpowiedzieć?

Oglądasz 15 wpisów - 106 z 120 (wszystkich: 139)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.