Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Wpis się nie dodał? Zgłoś to!

ostatnio zaktualizowano przez Stara-Raszpla 2 lata, 5 miesięcy temu
34 uczestników
138 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55051
    Blacky
    Uczestnik

    Dodałem temat, dostałem odpowiedź do tematu, edytowalem go bo chciałem coś dopisać i temat zniknął, a odpowiedź została. Temat był w blogach użytkowników – „By Blacky.”

    #55104
    agathea
    Uczestnik

    Proszę o dodanie posta w galerii dzieł „Moja wolna twórczość w świecie simów” 🙂

    #55105
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Mój wpis się nie dodał w temacie: porównujemy ts1 tv2 ts3 ts4

    #55107
    Ginewra
    Uczestnik

    Nie widać mojej odpowiedzi na ostatni post Fiolka w temacie „Czy możesz zrobić mi? (rodzinę, dom, parcelę?)”. Możliwe, że problemem jest link do Galerii, po raz pierwszy wstawiałam, może coś za bardzo namodziłam.

    #55135
    Ginewra
    Uczestnik

    Again…

    Tym razem, teoretycznie, bez linku – skopiowałam nick za „małpę”, był podkreślony i w kolorze niebieskim, ale wybrałam opcję „usuń link”. Teoretycznie więc linku nie było, a w praktyce kto go tam wie.

    Temat „Jakie wady mają starsze generacje The Sims 2/The Sims 1”.

    #55195
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Wszystko poszło 🙂

    #55224
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @dawid1989 – A czy Twój post jest zgodny z tematem? 😉

     

    Co do awatara, – mój awatar to ja, zupełnie tak samo jak mój poprzedni Sim. Jeśli ktoś chciałby dodać swoją ludzką podobiznę jako obrazek, a nie jako Sima ? może to zrobić. Regulamin wciąż wymaga dopracowania, dlatego nie ukaraliśmy jeszcze nikogo z powodu awatarów, a jedynie prosimy o ich zmianę, gdzie ewidentnie nie jest to ani Sim z gry, ani element rysunkowy. Niedługo zaczniemy dyskusję na ten temat, aby każdy mógł się wypowiedzieć.

    #55397
    agathea
    Uczestnik

    Ponownie ja 🙂 proszę o dodanie wpisu w moim wątku w galerii dzieł, dziękuję i pozdrawiam

    #55399
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Robi się!

    #55470
    Pixeel
    Uczestnik

    Hej 🙂 Dodałem właśnie cały nowy temat o byciu harcerzem w nowym dodatku, ale nigdzie go nie widzę. Na pewno nie kliknąłem niczego źle, bo dostałem 5pkt za utworzenie 😛

    #55655
    Hiruko
    Uczestnik

    Wydaje mi się, że nie opublikowało mojego postu w „The sims 4 –> Dodatki –> Wiejskie Życie od EA”. Wydaje mi się, bo skakałam po wileu kartach w krótkim czasie i mogłam źle kliknąć. W takiej sytuacji, za zamieszanie, bardzo przepraszam ;(

    #55955
    agathea
    Uczestnik

    Proszę o dodanie posta w galerii dzieł w moim wątku 🙂 Pozdrawiam

    #55754
    Anonim
    Nieaktywny

    Wszystkie moje tematy i odpowiedzi są dodawane z dobowym (!) opóźnieniem. Czuję się jakbym był w grupie wykluczenia.

    #56296
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Nałożył się jakiś filtr, to błąd. 🙂 W takim przypadku można nam dać znać na maila. Pomagamy po kilku minutach – tak jak teraz.

    #56577
    Evaerynth
    Uczestnik

    Za pierwszym razem nie dodał mi się post w temacie „Zdjęcie tygodnia #4”, jednak za drugim razem się udało. Piszę, bo możliwe, że post z pierwszej próby czeka na dodanie, a nie chcę, żeby się zdublował.

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 139)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.