Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Wpis się nie dodał? Zgłoś to!

ostatnio zaktualizowano przez Stara-Raszpla 2 lata, 5 miesięcy temu
34 uczestników
138 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #56596
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Chciałam dodać wpis w ,,Starsze generacje gry”, ale on się nie opublikował (chodzi o: Jak dostać The sims 2 Ultimate Colletion?/ poradnik)

    #56597
    Evaerynth
    Uczestnik

    No i post w temacie „Zdjęcie tygodnia #4 – Pory roku”, o którym wczoraj pisałam dodał się jednak po kilku godzinach i jest zdublowany. Zgłosiłam ten drugi (bez podpisu) do usunięcia.

    #56741
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Poszło 🙂

    #56812
    Pquest
    Uczestnik

    Dodałem komentarz w temacie „Sekretne wyzwanie #1 ? Ukryta komnata”, edytowałem go gdyż nie było dodanych zdjęć, skończyłem edytować i komentarz zniknął. Stworzyłem też wątek zgłaszający ten błąd oraz błąd o niemożliwości dodania zdjęć (przepraszam co do tego pierwszego błędu, nie zauważyłem tego tematu). Oczywiście ten wątek też zniknął.

    #56820
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Gotowe 🙂

    #58545
    Pquest
    Uczestnik

    Dodałem komentarz w temacie „Urodziny DOTsim ? Zabawa na forum”, ale po kliknięciu „dodaj odpowiedź” komentarz się nie pojawił.

    #58567
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Poszło 🙂

    #59625
    Mandraghora
    Uczestnik

    Edytowałam wpis w mojej galerii dzieł: Dzieła mniej i bardziej udane by Mandraghora i po edycji już nie chciał się dodać. Proszę o odblokowanie, bo bardzo się napracowałam.

    #60202
    Evaerynth
    Uczestnik

    Edytowałam mój post w temacie „wielkie porządki – DOTsim” i post zniknął. 😛

    #60205
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Poszło 🙂

    #62432
    Laiczi
    Uczestnik

    Na moim blogu „Czillowy blog by laiczi” dodałam nowy wpis. Następnie go zeedytowałam, jednak potem zniknął. Wpis pomimo wcześniejszego nieskopiowania odzyskałam i dodałam ponownie, jednak dalej nic mi się nie pojawiło. Stronę z blogiem włączyłam na nowo i dalej nie było tam nowego wpisu, więc dodałam go po raz trzeci, jednak tym razem wyświetliło mi się, że Wykryto zduplikowaną odpowiedź; wydaje się że już to zostało napisane! 

    #62484
    Laiczi
    Uczestnik

    okej, problem zażegnany 😀 zmieniłam kilka słów i dodałam ponownie

    #64660
    Kiao
    Uczestnik

    Edytowałam post na moim blogu -> https://sims.arhn.eu/forum/topic/kocia-nora-witajcie-w-swiecie-kiao/  po czym zniknął 🙁

    #64978
    Hiruko
    Uczestnik

    Mój wpis, sprzed chwili, w „Dowiedz się, co teraz robimy na DOTsim” – przestał się wyświetlać po edycji.

    #64990
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @Hiruko, post już na swoim miejscu 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 139)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.