Zdjęcie profilowe

GinewraOffline

 • Sulani
 • Twórca historii

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 667)
 • Autor
  Odpowiedzi
 • #89909
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  Oho… coś się trochę ruszyło… Po obejrzeniu filmu “7 opcji, które nie wrócą do serii The Sims” dostałam nie tylko 20 DotCoinów, ale też piękną dwójeczkę koło odznaki Kinomaniaka 😀 Kiedy pojawią się numerki za poprzednie filmy? I moje 50 DotCoinów za inny film?! 😀 😀 😀

  #89868
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  O, ja myślałam, że zrezygnowali z tego ze względu na ranking, bo jakoś tak jedno zniknęło, kiedy drugie się pojawiło. Ale że za czytanie artykułów są jakieś punkty, to nawet nie wiedziałam 😀 Chyba nigdy nie miałam informacji “masz x DotCoinów za przeczytanie artykułu”.

  #89830
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  Widzę, że cisza w eterze, to jeszcze cegiełkę dorzucę, choć głupio mi tak pisać post pod postem… Ale obiecałam 😛

  Shorta obejrzałam, pamiętam, że dostałam za niego 20 DotCoinów, więc zapewne tak miało być. Ale Kinomaniak nadal dumnie jedynką świeci, choć powinien mieć czwóreczkę.

  #89771
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  Podsumkowanko!

  Obejrzałam 3 filmy, za dwa dostałam DotCoiny, za jeden Kinomaniaka:

  • SimSobota – nie dostałam nic,
  • Zapowiedź Dwóch Kolecji – dostałam i DotCoiny, i Kinomaniaka,
  • Przegląd Aktualizacji – tylko DotCoiny.

  Wymieniłam w takiej kolejności, jak oglądałam. Jak będą kolejne filmy, to będę dalej sprawdzać.

  #89765
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  @marineladies a spróbuj poklikać po innych ikonkach. Bo ja też tak miałam, że miałam znaczek od nowego przyjaciela, ale świeciło się tylko dlatego, że nie odklikałam wiadomości. Albo odwrotnie – poczta była odklikana, a przyjaciel nadal się wyświetlał tam, gdzie są zbiorcze informacje o przyjaciołach.

   

  A co do mnie: dziś obejrzenie drugiego filmiku Karola zadziałało. Jak napisałam komentarz, to wtedy przyszła informacja o 50 DotCoinach, a na profilu już mam Kinomaniaka, ale z jedynką. Więc wczorajszy filmik nadal mam niezaliczony i monet mi nie dodało.

  #89717
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  Napiszę to tu, żeby już na głównej nie spamować.

  Tak jak obiecałam, obejrzałam jeszcze raz film, nie przechodziłam na YouTube, obejrzałam go na DotSim, odczekałam tak na wszelki wypadek, a odznaki nadal nie mam. Co do DotCoinów to nie mam pojęcia – jeśli jest za to jedna sztuka, to chyba wczoraj mi przybyła, a jak więcej, to z pewnością nie.

   

  I chciałabym przypomnieć o odwróceniu wiadomości prywatnych, żeby najświeższe pojawiały się na górze. Albo chociaż paginację dodać, żeby nie trzeba było tyle scrollować.

  #89587
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  Ooo… Pomysł z tym, żeby “automatycznie” drzewko się robiło, jest świetny!

  Myślałaś o tym, żeby drzewka były obustronne? W sensie, że jak ktoś gra turowo, to żeby mógł wszystkie swoje rodziny w jednym takim drzewie prowadzić? Wiem, że ten pomysł byłby dobry “na później”, na razie trzeba żeby jedno drzewko samo w sobie dobrze chodziło, zanim zacznie je się mieszać z innymi. Ale tak na przyszłość. I czy myślałaś o dodaniu czegoś w rodzaju biografii simów? Żeby chociaż same cechy były, a w późniejszym rozszerzeniu: “lubię, nie lubię” i możliwość własnego dopisania kilku słów. To spokojnie mogłoby się wyświetlać po najechaniu myszką na zdjęcie sima.

  Póki co wygląda to bardzo ładnie i pasuje do stylu Ts4 😀 Jak rozumiem, te losowe relacje obejmują też posiadanie dzieci itd.? Bo nie rozumiem tego połączenia między Bellą, a Bjergsenem – że niby adoptowany syn, jeszcze sprzed ślubu? I, jak rozumiem, Eliza jest owocem miłości Belli i Dona, według twojego drzewa? Bo zastanawiam się, jak to będzie wyglądać, gdy tych kochanków, i dzieci z tych związków, będzie więcej. Czy się potworki nie zaczną tworzyć w tym drzewku 🙂

  #89547
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  Problem rozwiązany. Zamieniłam jeden dom mieszkalny na tę parcelę użytku publicznego i dodałam do niej tablicę ogłoszeń. I jak poszłam do tego domku, w weekend, to nie dość, że tablica mi się mrugała, to jeszcze miałam te opcje do przekonywania sima do swoich racji.

  W każdym razie nie trzeba się przenosić do Evergreen Harbour, żeby spełnić tę aspirację 🙂

  #88740
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  A próbowałeś naprawiać grę?

  #88453
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  Leć kitku w kosmos, zanim Polacy go podbiją…

  #88402
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  Pragnę zauważyć, że jest błąd w tytule.  Za #104 zdjęcie już są wyniki, to jest #105 😉

  #88345
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  Życzę słoneczniejszej majóweczki, choć nie mniej kolorowej 🙂

  A przy okazji chciałam zapytać, czy jest sens kontynuowania tego wyzwania? Bo od dłuższego czasu wygrywam walkowerem – to raz, dwa, że jak będzie wyglądał wybór “zdjęcia miesiąca”? Nie sądzę, żeby ktoś się pojawił, by zagłosować na jedno z moich zdjęć, więc redakcja od razu może przystąpić do wyboru… Może warto byłoby to zawiesić na czas gorętszego wchodzenia na forum?

  #88338
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  Dziękuję, Dizidziak.

  #88239
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  “I to jest tort na miarę moich oczekiwań!”

  #88175
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 667)
Ranga w Społeczności 14,911 / Dotcoiny
Ważny gość

Podsumowanie

 • KobietaPłeć
 • DorosłyWiek
 • Ona / JejZaimki
 • BliźniętaZnak zodiaku
 • Twórca historiiTyp gracza
 • 1 maja 2018Data dołączenia
 • Znajomi

  Zdjęcie profilowe
  Ospapiru
  @ospapiru
  Zdjęcie profilowe
  Bozena2
  @bozena2
  Zdjęcie profilowe
  kacper
  @woto2077
  Zdjęcie profilowe
  Nira
  @nira