Modny Piątek

SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

11 017
Polubień na Facebooku

6 849
Subskrypcji na YouTube

2 858
Obserwujących na Insta

Arrow
Arrow
Slider
17
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!

The Sims 4 Konsole – Przegląd, dodatki do gry i first look z SimsCamp

-Wyjazd na SimsCamp 2017 był sponsorowany przez Electronic Arts- 

Podczas  SimsCamp miałem okazję zagrać w The Sims 4 na konsolę Xbox One. Na początku nie było to łatwe, ponieważ nie jestem konsolowym graczem, ale z czasem było już tylko lepiej. Gra jest czystym portem z wersji na komputery. Zmienione zostało jedynie kilka opcji, które pozwalają na lepszą zabawę i mają większy sens w przypadku konsolowego grania.

Jedną z  najważniejszych zmian jest sposób poruszania kursorem. Ekran podzielono na dwa pola – na pierwszym z nich można dowolnie używać kursora, klikać na postaci i otaczający je świat. Natomiast drugie pole dotyczy menu. Dostęp do wszystkich opcji związanych z tworzeniem Sima i trybem budowania otrzymujemy po wciśnięciu odpowiedniego przycisku. Nie ma możliwości przeniesienia kursora nad wybraną opcję w menu. Położenie kursora pomaga nam śledzić animowana kropka, dzięki której nie zgubimy się na ekranie.

The Sims 4 na konsole jest idealną kopią The Sims 4, którą wszyscy znamy. Jest to najbardziej aktualna wersja gry, a to oznacza, że w dniu premiery zawierać będzie baseny, duchy, małe dzieci i wszystkie inne materiały, jakie pojawiły się w darmowych aktualizacjach.

Są pewne zmiany, o których warto wspomnieć. Konsolowa wersja nie będzie posiadać Galerii, a jedynie bibliotekę gracza. Twórcy wspomnieli już, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby w przyszłości tę opcję dodać. Niedostępne będą także wydarzenia związane z różnymi wyzwaniami w grze, przechwytywanie wideo i robienie zdjęć, dodawanie modyfikacji oraz tworzenie wspomnień. W przypadku przechwytywania screenów trzeba dodać, że opcja jest niedostępna w grze, ponieważ konsole posiadają własny system tworzenia zdjęć z gier.

Opcje które na pewno znajdują się w tej wersji to chociażby ulepszone działanie achievementów w grze. Działają one zupełnie tak samo, jak w przypadku innych gier na konsole. Xbox wyświetlił odpowiednie powiadomienie, kiedy zdobyłem osiągnięcie. Gracze uwielbiający kody nie musza się martwić, ponieważ wszystkie kody będą w tej wersji dostępne. Powiększanie obiektów, move objects czy uruchomienie kodów dodatkowych oraz buy debug. Nagrano również dodatkową ścieżkę dźwiękową.

W dniu premiery The Sims 4 na konsole dostępne będą różne rozszerzenia znane z czwartej odsłony Simów. Akcesoria The Sims 4 Perfekcyjne Patio zapowiedziano już wcześniej, ale informację o większej ilości tytułów otrzymaliśmy podczas SimsCamp. 17 listopada do kupienia będą również:

  • dodatek The Sims 4 Miejskie życie,
  • pakiet The Sims 4 Wampiry,
  • akcesoria The Sims 4 Styl dawnych lat.

Posiadanie dodatków w Origin nie upoważnia do pobrania ich na konsole, to osobne produkty. Z czasem rozszerzeń będzie więcej.

Pogrywanie z konsolową wersją uważam za udane. Jest to świetna możliwość na zwiększenie popularności tej gry wśród posiadaczy konsoli PlayStation 4 i Xbox One. Ta wersja może się wydawać nudna dla osób, które przez ostatnie lata zbadały już wszystkie opcje serii, ale dla nowych graczy będzie to zupełnie nowy rozdział w przygodzie z The Sims.

-Wyjazd na SimsCamp 2017 był sponsorowany przez Electronic Arts-

 

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Autor nowinki

Karol

Nowinka dotyczy

Data publikacji

2 października 2017 19:00

Reakcje na nowinkę

25201232

17 myśli na temat “The Sims 4 Konsole – Przegląd, dodatki do gry i first look z SimsCamp”

        1. A jednak ☺ Może to mikrofon, może moja głupota, ehh… 😂 a może się jednak trochę zmienił 😁

  1. Mam pytanie. Jak wchodzę w sklep na PS4 to jak wchodzę w Simsy to mam pokazane że edycja zwykła zawiera motyw i perfekcyjne patio, czy to znaczy że jak kupię The Sims 4 to będę miał też akcesoria Perfekcyjne Patio? Czy to tylko jak grę zamówię przed premierą.

  2. Dzień dobry 🙂 mam pytanko. Jeśli chodzi o edycję specjalna the sims 4 na ps4 nie zawiera ona pakietu rozrywki typu miejskie życie, wampiry itd? Trzeba je dokupić osobno?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *