Witamy na Wzgórzach Neptuna! Aktualizacja ,,Otoczenie”

Jest tak jak podejrzewaliśmy. Najnowsza aktualizacja The Sims Mobile, która pojawi się już 26. listopada wprowadzi nową lokalizację na mapie Sim Town – Wzgórza Neptuna. W tym miejscu znajdziemy cztery parcele. Jedna z nich jest parcelą na której gramy od samego początku gry. Pozostałe trzy są możliwe do odblokowania po osiągnięciu 18 poziomu za Simoleony lub za gotówkę bez ograniczenia poziomu. Można je odblokowywać w dowolnej kolejności, biorąc pod uwagę to, że każda wygląda nieco inaczej. Opcję prowadzącą na Wzgórza Neptuna znajdziemy w menu podróży, bądź w prawym dolnym rogu z poziomu mapy.

Nowe miejsca do zamieszkania to także większa ilość Simów. Liczba grywalnych postaci nie uległa zmianie, nadal jest ich czworo. Możemy jednak dowolnie przeprowadzać Simów tworząc na nowych parcelach ich własne rodziny złożone z niegrywalnych postaci, takich jak niemowlęta, małe dzieci, dzieci, dorośli i seniorzy. Na każdej z parceli może zamieszkać osiem niegrywalnych Simów, czyli łącznie z grywalnymi, 36 osób na całą lokalizację.

Nowe domy możemy umeblować wszystkimi zdobytymi dotychczas obiektami, o ile posiadamy ich duplikaty lub nie są wykorzystane na innej parceli. Przedmioty dające wszelkie premie mają wpływ na wszystkich Simów, niezależnie od tego na jakiej parceli się znajdują. Każdy dom może posiadać swój własny portret rodzinny, który od teraz znajdziemy w trybie kupowania, w kategorii ,,Dekoracje ścian”. Ponadto dotykając nazwę parceli po wybraniu jej na mapie otoczenia, możemy zobaczyć powiązany z nią portret.

Obecnie wszystkie organizowane imprezy dla znajomych odbywają się na pierwotnej parceli. Na imprezie pojawią się wszyscy grywalni Simowie, nawet jeśli mieszkają w innym miejscu. Odwiedzając innych graczy mamy wgląd wyłącznie do głównej parceli.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  7

  1. Pquest

   Trochę offtopu. Wiadomo kiedy ogłoszą przeceny na Originie z okazji Black Friday? EA robi tak samo jak Valve i ogłasza to kilka dni przed, czy dopiero w dzień Czarnego Piątku?

  2. ArtSim

   A nie 28simów łącznie bo jednak nasza rodzina ma 4 simów czy się mylę?

   • Ospapiru
    Redakcja
    Autor nowinki

    Na każdej parceli może zamieszkać maksymalnie ośmiu niegrywalnych Simów, czyli razem 32 w całej lokalizacji. Czterech grywalnych Simów może mieszkać w dowolnym domu na Wzgórzu Neptuna, więc całościowo 36 Simów. 😉

  3. Gwen

   Podjarałam się jak debil myśląc, że to do czwórki. Teraz już wiem czym jest prawdziwe rozczarowanie 😉

  4. sadina1994

   dlatego nie gram w sims mobile mikropłatności po drugie ubogie cas po trzecie misje jedyne plusy są takie że gra obsługuję język polski i graficznie sims mobile jest podobne do sims 4

  5. Gosia

   dobrze że nie byłam sama 😅 przydałoby się jakieś nowe otoczenie w stylu Newcrest bo miejsca brakuje..

  6. Aleksandra

   Już nie mogę się doczekać. Ostatnio kupiłam sobie simową gotówkę. Odliczam godziny do jutra! ( U mnie dziś jest 25 listopada ). Zamierzam kupić małą i średnią działkę. To się najbardziej opłaca, bo wydajesz tyle co na dużą działkę, a masz je dwie. I dwie rodziny. Pewnie będzie się długo aktualizowało. Polecam The Sims Mobile. Mam ogromny dom prawie 25 poziom, a mi się nie nudzi! Ale się jaram! 😆🔥

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!