Listopadowa aktualizacja The Sims Mobile. Nowa lokalizacja, świąteczny klimat oraz poprawki błędów

Po wielu spekulacjach i długim oczekiwaniu na powiew świeżości, w końcu doczekaliśmy się aktualizacji The Sims Mobile. Oprócz zapowiedzianego wprowadzenia Wzgórza Neptuna, w grze pojawił się śnieg. To jednoznacznie czas na świąteczne przygotowania! W tym roku z pewnością nie zabraknie nam nowych wydarzeń i sporej ilości prezentów.

 • Rozmiar: 538 MB

Najważniejsze poprawki

 • Usunięto limit liczby poszczególnych przedmiotów umieszczanych na parceli w trybie budowania oraz zmniejszono skalowanie cen wyrażonych w Simoleonach
 • Usunięto limit liczby pomieszczeń oraz obniżono ich ceny
 • Obniżono cenę i czas trwania powiększania terenu
 • Pralki można teraz umieszczać pod półkami
 • Usunięty został błąd powodujący, że nagroda główna za turniej prawdziwych przysmaków nie była przyznawana, jeśli gracz otworzył pudła dopiero w przeznaczonym na to czasie po zakończeniu wydarzenia
 • Kominek ?Świąteczne ciepło? znowu ma animację
 • W butiku Izzy’ego przy cechach ?Artysta? i ?Przebiegły? będą się teraz wyświetlać odpowiednie obrazki
 • Długość wydarzenia związanego z karierą w modelingu powinna się teraz prawidłowo wyświetlać na karcie
 • Simki znów mogą zdobyć naszyjnik jako nagrodę w historii ?Uduchowiona przyjaźń?. Może się jednak okazać konieczne ukończenie historii nową Simką

Przegląd nowości

Nowa lokalizacja

Wraz z aktualizacją w grze pojawiła się zupełnie nowa lokalizacja – Wzgórza Neptuna. To sąsiedztwo w Sim Town, które pozwoli na założenie kilku rodzin lub powiększenie jednej na kilka oddzielnych domów. Wszystko zależy od naszej inwencji i historii jaką chcemy poprowadzić. Do dyspozycji otrzymujemy trzy dodatkowe parcele, które możemy odblokować od 18 poziomu za Simoleony, bądź za gotówkę, bez ograniczenia poziomu.

 • Pierwsza parcela: Darmowa (dostępna od samego początku rozgrywki)
 • Druga parcela: 40 000 Simoleonów ? 8-godzinne oczekiwanie na dokończenie zakupu
 • Trzecia parcela: 100 000 Simoleonów ? 2-dniowe oczekiwanie na dokończenie zakupu
 • Czwarta parcela: 250 000 Simoleonów ? 7-dniowe oczekiwanie na dokończenie zakupu

Przed osiągnięciem 18 poziomu parcele można kupić przy użyciu gotówki w następujących cenach:

 • Pierwsza parcela: Darmowa (dostępna od samego początku rozgrywki)
 • Druga parcela: 250 szt. gotówki ? natychmiastowy zakup
 • Trzecia parcela: 500 szt. gotówki ? natychmiastowy zakup
 • Czwarta parcela: 750 szt. gotówki ? natychmiastowy zakup

Świąteczny klimat

W całym Sim Town pojawił się śnieg! To znak, że już wkrótce zapanuje świąteczny klimat, podczas którego czeka na nas wiele atrakcji. Wykonując misję ,,Świątecznie i uroczo” otrzymamy nagrodę główną w formie domu z piernika, który może zostać użyty jako świąteczna dekoracja w domach naszych Simów. Oprócz tego, wiele nagród przygotowała dla nas Patty Cakes. Powróciła do zaśnieżonego Zielonego Zakątka, aby rozgrzać zimową atmosferę i sprawdzić, kto najlepiej poradzi sobie w jej dwóch turniejach. Wydarzenia będą trwały krócej niż zwykle, bo około 11 dni. Zmienią się też trochę zasady, aby trzymać nagrodę główną należy otworzyć nieco mniej pudeł. W zamian za to dostępne będą do zakupienia pakiety za tymczasową walutę, oferujące ciekawe obiekty, żetony LamaKuriera i Perełki Mody.

Wśród nagród za turniej prawdziwych przysmaków ?Przytulny dom?, który rozpocznie się już 26. listopada, znajdziemy komin, kominek, stół i krzesła do jadalni, ozdobne dywany, nowoczesne półki i różnorodne lampy. Natomiast nagrody za turniej prawdziwych przysmaków ?Święta? to między innymi wielka błyszcząca choinka, ozdobne szezlongi, wygodna kanapa, szklane stoliki do kawy oraz wiele innych świątecznych dekoracji.

Obiekty nawiązujące do kultury Islamu

W trybie Stwórz Sima pojawiły się nowe nakrycia głowy dostępne po ukończeniu samouczka, takie jak tradycyjny hidżab i czapka kufi.

Ulepszone działanie kamery

Od teraz w trybie życia możliwa jest większa manipulacja kamerą. Ulepszona opcja pozwala na wykonywanie większych zbliżeń obiektów leżących blisko podłogi, czy Simów.

Komentarze

  • Zgadza się, wyszła, jednak nie jest aż tak istotna, aby pisać o niej tak szybko, jak w przypadku innych aktualizacji. Ta aktualka poprawiła błąd związany z uruchamianiem Legacy Edition oraz dodatku Uniwersytet. Nic więcej.

 1. Fajnie, że nowa aktualizacja, ale spaprali kilka spraw. Teraz ilekroć oglądam reklamę, zawsze po oglądnięciu jej znika gra – zamiast tego wyświetla się czarny prostokąt, który trwa i trwa… tak samo zdarza się gdy chcę przejść z mapy otoczenia do mapy dzielnicy mieszkalnej, więc mogli to jeszcze trochę doszlifować.

 2. A mnie nie działa aktualizacja, nie jestem w stanie rozpocząć wydarzenia z gotowaniem w turnieju przysmaków. Wciskam start i nic się nie dzieje w zielonym zakątku tez nie Man jak rozpocząć wydarzenia … odinstalowanie gry nie pomogło , aktualne oprogramowanie na iPhone X

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

Powiązane nowinki