Zespół The Sims Mobile zdradza tematykę aktualizacji? Pory dnia, oświetlenie i urodziny serii

Wygląda na to, że The Sims Mobile w najbliższym czasie otrzyma kolejną, bardzo rozwojową dla gry aktualizację. Nie wiedzielibyśmy o tym, gdyby nie tweety kilku SimGuru.

Wszystko zaczęło się od tweeta, który w zeszłym tygodniu udostępnił SimGuruIlya. Zdjęcie przedstawia jedną z ulic Melbourne, gdzie przez Australijskie pożary, niebo jest przysłonięte dymem. Ilya zaznaczył, że obecnie ciężko powiedzieć, jaka dokładnie jest pora dnia. Początkowo ten tweet nie wydawał się być związany bezpośrednio z grą, ale kolejne tweety rozwiały wątpliwości.

Pogoda w dzisiejszych czasach w Melbourne. Trudno powiedzieć, jaka jest pora dnia – napisał SimGuruIlya.

Następną wskazówkę przekazał SimGuruJack.

Ostatnia wskazówka została opublikowana przez SimGuruMegz. Jest to film, na którym Megz z ogromną fascynacją bawi się włącznikiem światła.

Dzisiaj ciężko pracuję, myśląc o świetnych pomysłach w studio… – napisała SimGuruMegz.

Podsumowując wszystkie te wskazówki, możemy wywnioskować, że dotyczą one ogólnie pór dnia i światła. Zespół prawdopodobnie próbuje nam zasugerować, że nadchodząca aktualizacja będzie się skupiać na cyklu dnia i nocy oraz zmianach w oświetleniu. Możliwe, że lampy z trybu kupowania w końcu okażą się przydatne.

Warto przypomnieć temat transparentnych okien. Co prawda, nie dotyczą one bezpośrednio wskazówek, ale wprowadzenie zmian w oświetleniu jest dobrą okazją na ich dodanie.

Odchodząc od zmian w mechanice gry, na Instagramie The Sims Mobile opublikowano InstaStory, na którym widzimy dwójkę SimGuru, którzy prawdopodobnie są w trakcie nagrań kolejnego z odcinków SimsTV. Mowa o serii filmów prowadzonych przez studio Firemonkeys, w których przedstawiane są najnowsze informacje z The Sims Mobile i The Sims FreePlay. Wygląda na to, że w The Sims Mobile pojawią się treści związane z dwudziestymi urodzinami serii.


Informacje o nowince

  • Autor nowinki
  • Data publikacji
  • Dodaj komentarz

    Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

    Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!