Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Porozmawiajmy (Offtop)

ostatnio zaktualizowano przez Didi 3 lata, 11 miesięcy temu
33 uczestników
152 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48843
    Hiruko
    Uczestnik

    Czy Wam też się dzsiaj tak wyjątkowo nie chce, nawet grać? Od 2 godzin zbieram się, by zrobić chociaż jeden pokój w ;-;

    #48872
    Kayente
    Uczestnik

    A ja mam dzisiaj na odwrót, w końcu mi się chce! I zaczęłam od nowa rozrabiać w Miłowie 😀 Ale z kolei moje granie długo nie potrwa, bo muszę się spakować do Gdańska :c

    #49043
    Eper
    Uczestnik

    To jest bardzo głupie pytanie, ale od paru dni szukam na nie odpowiedzi i nic z tego :C Jak założyć nowy wpis/temat  na forum?

    #49100
    Oskar
    Uczestnik

    Wchodzisz w interesujący Cię dział np. ,,Porozmawiajmy o grze” i prawie na samym dole strony masz opcję założenia nowego tematu wraz z napisaniem do niego pierwszego postu.

    #49178
    Hiruko
    Uczestnik

    tylko pamiętajmy o ważnej informacji, która ostatnimi czasy jest ignorowana

    no, chyba że coś się zmieniło i jeszcze tego nie doczytałam

    #49198
    Oskar
    Uczestnik

    @Hiruko cały czas obowiązuje, ale Karol zgodził się żeby został temat CBZG.

    #49250
    Hiruko
    Uczestnik

    @ospapiru Już doczytałam. Wcześniej nie sprawdzałam, bo mi strasznie mobilna werja nie leży i szlag mnie jasny trafia, gdy z niej korzystam :/

    #49254
    Darkwish
    Uczestnik

    Hejo, jakie plany na dzisiejsze popołudnie i jaka u was pogoda? 🙂

    #49261
    Hiruko
    Uczestnik

    Pogoda masakryczna, wysokie ciśnienie, słońca od metra i pół chmurki czy ksztyny wiatru nie ma ;-; A po południe, jak to każdy poniedziałek, ćwiczenia (planowo) od 16:15 do 20:45 ;-; Aż się żyć odechciewa. A u Was jak?

    #49319
    Fiolek
    Uczestnik

    U mnie upał, a ja w szkole byłem cały na czarno ? Teraz u mnie jest około 21° ;_; A co do planów to mam zamiar pokodować coś sobie po dłuższej przerwie xD

    #49324
    Xardy
    Uczestnik

    U mnie też wysoko (ok. 21-22°). Jeśli chodzi o plany to nie mam.

    #49404
    Hiruko
    Uczestnik

    A ja siedze w chłodnym labolatorium i czekam aż mi się krew w probówce odbarwi… Potem tylko wykonać pomiary absorbancji do krzywej wzorcowej i wychodzę z dziewczynami  na kebaba

    #49413
    Fiolek
    Uczestnik

    @hiruko Smacznego xDD

    #49415
    Darkwish
    Uczestnik

    @Hiruko o nie, przypomniałaś mi o moich laborkach i nieszczęsnych miareczkowaniach 😀

    #49427
    Fiolek
    Uczestnik

    Ja się na biologa nie nadaję, więc jakbym nawet chciał to i tak nie będę wiedział o czym piszecie XDD

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 153)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.