Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Wpis się nie dodał? Zgłoś to!

ostatnio zaktualizowano przez Stara-Raszpla 2 lata, 4 miesiące temu
34 uczestników
138 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #68365
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Claymora i już jest 🙂 Forum się uwzięło, ale mam nadzieję, że się nie damy i będziemy walczyć 😉

    #68505
    Claymora
    Uczestnik

    WALCZMY! <wyciąga bazookę>

    A tak całkiem przy okazji… jakbyś mogła tak przywrócić mój pościk o tutaj

    Dziękuję ^^

    #68508
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Claymora jest tak wcześnie, że przez moment myślałam, że go tu wrzuciłam 🙂 Na szczęście trafił tam gdzie powinien. Pozdrowienia 🙂

    #68509
    Claymora
    Uczestnik

    amm… chciałam go lekko z edytować … i zniknęło mu się ponownie… O.o

    #68716
    Claymora
    Uczestnik

    ahh… z tematem coś jest nie tak czy może godziny w których je głównie wstawiam powodują nie pojawianie się postów?

    bo… ileż można? plus zniknięcie po edytowaniu też było wredne.

    Plus tylko o tym przypominam 😛

    #68776
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Trudno mi w tej chwili określić powód @Claymora. Wczoraj przenioslam Twój wpis na swoje miejsce. Dzięki wielkie za cierpliwość 🙂

    #69816
    Dana
    Uczestnik

    Hej 🙂

    Proszę o usuniecie tego postu: https://sims.arhn.eu/forum/topic/blad-dodawanie-odpowiedzi-pod-nowinka/#post-69815

    Przez pomyłkę  wpisałam go w niewłaściwym temacie.

    W tym temacie: https://sims.arhn.eu/forum/topic/blad-wywolania-skryptu-drzwi/#post-69813, nie pokazał się opublikowany przeze mnie post.

    Bardzo proszę o poprawienie.  Dziękuję

    #69848
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Danuta(Danuta72–TSR,AHQ) usunięte, a post wrócił na swoje miejsce 🙂

    #70523
    nolcanol
    Uczestnik

    W moich „cosiach” nie dodał się dzisiaj post. Wstawiałam dwa razy, wystarczy jedna, obojętnie która wersja 😀

    #70524
    Kiyoko
    Uczestnik

    Hm, a co w przypadku odwrotnej sytuacji? Utworzymy post, ale po jakimś czasie zechcemy go usunąć. Czy to jest wykonalne? Bo nie przyuważyłam, aby była taka możliwość.

    #70534
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Nola post wrócił 🙂 Najlepiej jak się nie doda komentarz za pierwszym razem nie tracić czasu na pisanie raz jeszcze, tylko od razu zgłosić tutaj 😉 Jestem tu codziennie 🙂

     


    @Kiyoko
    nie ma możliwości usunięcia posta, ale jeśli koniecznie chcesz usunąć swój komentarz możesz mi o tym tu napisać i zobaczymy co da się zrobić 🙂

    #70543
    nolcanol
    Uczestnik

    dzidziak86 dzięki 🙂 Tak, wiem, ale w sumie za pierwszym razem nie zauważyłam, czy to tu się nie dodało, czy ja źle kliknęłam coś, bo miałam trochę stron otwartych 😀

    #70598
    nolcanol
    Uczestnik

    W głosowaniu na zdjęcie tygodnia #20 nie dodała się moja odpowiedź.

    #70600
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @nolcanol już wrócił post 🙂

    #70617
    Kiyoko
    Uczestnik

    Póki co, nie mam posta do skasowania, ale zawsze dobrze wiedzieć na przyszłość. 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 76 z 90 (wszystkich: 139)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.