Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Wyzwania forumowe – dyskusja ogólna

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 1 miesiąc temu
17 uczestników
189 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #67813
    PanLis
    Uczestnik

    Ok to mam jeszcze jedno pytanie 😛
    A Debug’i można używać?

    #67905
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @PanLis jak dla mnie nie ma problemu, żeby używać debug 🙂

    #68108
    ArtSim
    Uczestnik

    A może w simie tygodnia #3 i w remoncie tygodnia #13 zrobić z okazji premiery Wyspiarskiego Życia zrobić tematykę dom na wakacje czy tropikalny Sim czy plaża. I tak wiem że to może trochę mało osób będzie miało to rozszerzenie ale w podstawce są wystarczające meble i ubrania np. z tej aktualizacji karaibskiej a do tego są akcesoria w różnych stylach np. podwórko, kino domowe ,czy perfekcyjne patio.

    #68114
    Ginewra
    Uczestnik

    Panie @ArtSim – długie to nie to samo co wyczerpujące 😀 Czasem warto być Spartanem 😀


    @PanLis
    – przy debugu zauważyłam, że jest później problem z udostępnieniem parceli na galerii (tej simowej). W jednym budynku użyłam tylko i wyłącznie pustych kieliszków, a w galerii parcela oznaczona jest „z zawartością zmodyfikowaną”, więc jej publicznie nie widać. Ale w wyzwaniach to nie przeszkadza 🙂

    #68118
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @ArtSim pewnie, też o tym myślałam, bo rzeczywiście już z samej podstawy można coś pokombinować. Macie jakieś konkretne propozycje? 🙂

    #68189
    Ginewra
    Uczestnik

    @dzidziak86 – w temacie z głosowaniem napisałam tak:

    Mamy normalnie tutaj pisać? Jeśli tak, to ja głosuję na zdjęcie @Hejkasz

    I nad tą moją treścią mam napis „Odpowiedź została zgłoszona za nieprawidłową treść.” – mamy jakiegoś trolla na forum, forum przechodzi jakieś testy, czy rzeczywiście mój post ma nieprawidłową treść? O.o Chciałabym jakieś wyjaśnienie, dlaczego mój post jest nieprawidłową treścią 😀

    #68192
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Ginewra 😉 Trudno mi zgadnąć jaki był powód zgłoszenia 😉 Post już wrócił. Wybacz niedogodności i dzięki wielkie za zgłoszenie tego! Pozdrowienia i ( w związku z tym, że nie wiem, kiedy odczytasz ) udanego wieczoru, dobrej nocy albo miłego dnia 😉

    #68200
    PanLis
    Uczestnik

    Tematyka kolejnego wyzwania dla mnie bomba.

    #68202
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @PanLis super, masz jakiś pomysł? Akurat w następnym tygodniu wypada remont, ale jeśli chcecie poczuć już klimat jutro to czekam Wasze propozycje, jakiego tropikalnego sima chcecie stworzyć 😉

    #68208
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja bym stworzył grupę przyjaciół którzy korzystają ze wszystkich rzeczy w Sulani (tak 3 simów)

    #68222
    Dana
    Uczestnik

    @dzidziak86, dobrze, żeby było do wyboru, jakiś Sim, lub Simka w miarę podobny do tubylca  z tropików. Dodatek wyjdzie dopiero 21 czerwca, a na pewno nie wszyscy go kupią, więc raczej syrenek tu nie będzie. 😉

    Druga opcja: dwa warianty:

    a/ normalny Sim tubylec

    lub/i

    b/ postać z filmu przygodowego, książki, itp…o tropikalnej tematyce.

     

    #68284
    PanLis
    Uczestnik

    A może tak jak napisała @Dana postać stworzyć jej historie postaci dlaczego jest na wyspie co tam robi jaki ma cel, jej charakter opisać który współgra z traitami i aspiracją?

     

    #68305
    ArtSim
    Uczestnik

    I ja bym wolał wyzwanie tropikalne za tydzień w remoncie i sima z 2 tygodnie 🙂

    #68323
    Ginewra
    Uczestnik

    @dzidziak86 – jeśli cię to ciekawi, to odczytałam twoją wiadomość 20 godzin i 57 minut później 😉 Więc dobry wieczór jak najbardziej pasuje 😀

    #68339
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dziękuję wszystkim za świetne pomysły 🙂


    @Danuta720
    dokładnie, tworzenie syrenki nie będzie ogólnie możliwe w wyzwaniu, nawet w przyszłości, ponieważ wyzwanie musi być dla wszystkich.


    @PanLis
    zapamiętam na przyszłość, że lubisz pisać historie 😉

    @ArtSim możemy dać się ponieść ekscytacji nowym dodatkiem i zrobić tropikalnego sima dziś i drugiego za dwa tygodnie 😉


    @Ginewra
    dobry wieczór w takim razie! Mam nadzieję, że ten wyjątkowo upalny dzień był udany 😉

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 190)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.