Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Wyzwania forumowe – dyskusja ogólna

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 1 miesiąc temu
17 uczestników
189 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #69315
    Ginewra
    Uczestnik

    ArtSim – w sumie były już takie luźne wyzwania – np. dla bliźniaczek trzeba było zrobić bliźniaka, ale nie było stylu narzuconego i domy wyszły bardzo skrajne – od typowych, wiejskich domków, po nowoczesne domiszcza, na które dorabiające sobie rodzeństwo raczej nie byłoby stać 😀 Podobnie mogło być z Luizą – nic nie stało na przeszkodzie, żeby zrobić ogromną willę z wyjściem na jeszcze wspanialszy ogród (w końcu to ogród był narzucony, a nie dom 😉 ). Chodzi mi o to, że po prostu nie widzę różnicy między „zróbcie Luizie dom z ogrodem”, a „zróbcie dom tropikalny” 🙂 Chyba że o to ci chodzi – żeby był narzucony styl, a nie „bo on(a) lubi to i tamto” 😀

    #69318
    ArtSim
    Uczestnik

    Chodziło mi o to że np. Simie tygodnia zawsze była narzucona postać a tak to np. jest tylko napisane rodzina – jeden zrobi wielką rodzinę z matką ,ojcem i 6 dzieci a drugi bliźniaki bez rodziców. A we remoncie to też była przypisywana postać przy domach a tak to nie wiadomo ile pokoi z łóżkami, jaki styl itp.

    #69331
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Staram się zawsze tak rozpisać wyzwanie, żeby zostawić interpretację Wam, raczej nie narzucam sztywnych reguł z góry i wolę luźne podejście do tematu 😉 Ogólnie niełatwo w wyzwaniu nie zrobić jakiś zasad, bo na tym chyba właśnie wyzwania polegają 😉 Będę się starać, aby pozostawić Wam jak najwięcej miejsca na to, abyście mogli dać się ponieść wyobraźni 😉

    #70065
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej 🙂 Tak się zastanawiałam, czy wrzucacie prace z wyzwań do galerii? Co byście powiedzieli na forumowy hasztag? Używacie nazwy wyzwania, czy tylko #dotsim? Może macie jakiś pomysł na to? 😉

     

    Przy okazji, chciałam Wam dać znać, że odznaki i monety za wyzwania z tamtego i tego tygodnia najprędzej trafią na Wasze konta w przyszłym tygodniu, ale wiadomo wszystko będzie na Waszych kontach. W związku z tym jak zawsze dziękuję za Waszą cierpliwość 😉 Pozdrowienia!

    #70068
    nolcanol
    Uczestnik

    Ja jestem za. Dodawałam dom dla Pawła do galerii i nie wiedziałam jak go tam zahasztagować 😀

    #70124
    ArtSim
    Uczestnik

    Czy remont tygodnia w tym tygodniu można by było przeciągnąć o dzień lub dwa(?) bo nie mam czasu a dom trochę zajmuje. Oczywiście Sim tygodnia by startował by w środę

    #70135
    Ginewra
    Uczestnik

    Ja swoje domy wrzucałam do Galerii z takimi hasztagami: „#remonttygodnia” i „#dotsim”.

     

    Przyłączam się do prośby ArtSim. Mimo wszystko chciałabym zrobić „kserokopię”, a możliwe że się nie wyrobię.

    #70145
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Ginewra @ArtSim oki, w takim razie do czwartku do wieczora, mam nadzieję, że uda Wam się skończyć i wrzucić swoje prace. Od razu mówię, że maksymalnie na prośbę mogę wydłużyć termin o jeden dzień, żeby potem nie było próśb, żeby wydłużyć o tydzień 😉

    Myślę, że najlepiej byłoby używać jako hasztagu nazwy wyzwania, #remonttygodnia #simtygodnia, może jakoś wpleść tam DOTsim? #simtygodniaDS #remonttygodniaDS . Co Wy na to? 🙂

    #70173
    nolcanol
    Uczestnik

    Jak dla mnie może być z końcówką DS 🙂

    #70182
    ArtSim
    Uczestnik

    Z końcówką DS lepiej?

    #70186
    PanLis
    Uczestnik

    Czyli jaki # stosujemy tak żeby było wiadomo ?

    #70250
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Jeśli chodzi o ten hasztag to moja propozycja jest taka 🙂 Jeśli udostępniacie prace z wyzwania to po prostu #remonttygodnia #simtygodnia. Może być trudniej zapamiętać z tą końcówką DS, więc prościej będzie tylko używać nazwę wyzwania. Jednak byłoby super jakbyśmy mieli taki nasz forumowy hasztag, po którym odnajdywalibyśmy się w galerii. Wiem, że jest #DOTsim, ale strona jest znana i dużo osób go używa, niekoniecznie związanych z naszym forum. Dlatego co byście powiedzieli, jakbyśmy również używali #forumDS? Ten hasztag moglibyśmy używać do wszystkich prac jakie wrzucamy w galerii. 🙂

    #70252
    ArtSim
    Uczestnik

    Dla mnie może być

    #70260
    nolcanol
    Uczestnik

    Dla mnie też ok 🙂

    #70409
    PanLis
    Uczestnik

    Wiczór czyli któa godzina 😛  ?

     

Oglądasz 15 wpisów - 91 z 105 (wszystkich: 190)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.